Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen előnyei vannak a saját...

Milyen előnyei vannak a saját ingatlannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,mitől jobb ha van saját ingatlanom? kevesebbek a költségek?

ki melyiket választaná ha tehetné a sajat tulajdont , maradna bérlőnek vagy a kevésbé ismert lakokocsis életet választaná?



#ingatlan #lakóautó #bérlakás #előnyők .életmód
2019. júl. 15. 11:33
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

#39

Értem, tehát nem tudsz válaszolni. Köszönöm!

2019. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 mindentudó99 ***** válasza:
Ha netán nekem írtad én meggyőzni senkit se akarok. Ha te úgy tartod jónak bérelj. Te dolgod. Én részemről letudtam ezt a gondot. Kis hitellel amit már vissza is fizettem megoldottam a lakhatást. Van saját. Ami jóval többet ér mint mikor meglett. Így befektetés szempontjából is jó. És további ilyen költségem nem lesz életem során. A kerdező meg majd eldönti mi a jobb. De úgy látom a bérlés kevesen támogatják. Nem csoda.
2019. júl. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
4# Micsoda mázli, hogy a tulaj nem rak ki a g.. be ha nem fizetsz hónapokig...
2019. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
14# akinek hitele van szerinted nem tud utazgatni? Aki albérletetben lakik, viszont minden esetben éli világát ugye? Te olyan sötét vagy mint az éjszaka... Nem tudom hányas voltál matekból.. Én bevallom nem túl jó.... De szerény számításaim szerint havi 160- at fizetni életem végéig albérletre, nem olyan jó megoldás, mint 15 évig kifizetni 160 ezer hitelt... KB.45 éves koromra lesz egy hitel mentes lakásunk és havi 160 ezerrel több bevételünk.. Úgy gondolom, abból bőven tudunk továbbra is utazgatni... De biztos mi vagyunk marhák...
2019. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
35# nem az a baj, hogy valakinek más a véleménye, csak konkrétan lenézni valakit meet saját lakást akar gáz... Okoskodni hogy aki saját lakást vesz az nem nyaral, mert hitelt vezt a nyakába és csak a falakat nézegeti még gázabb.. Sőt ostoba, primitív megnyilvánulás.
2019. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
A törlesztő alacsonyabb, mint a bérleti díj, így több pénzem marad nyaralni. Mikor lejárt a törlesztő meg még annál is több maradt. Vagy ugye lehet venni a következő lakást, kiadni. De az egészben az a legjobb, hogy sokan olyan hülyék, hogy ha kiadom a lakást ki is veszik, így még több pénzem lesz mindenféle dolgokra, ők meg azt hiszik, hogy milyen jól jártak. Pedig nem, mert nem csak a lakás az enyém, hanem immár az ő pénzük is. Hehe.
2020. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!