Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A zsizsik, lisztbogár, és...

A zsizsik, lisztbogár, és hasonlók a bontatlan fűszerbe, rizsbe, miegyébbe is belemásznak?

Figyelt kérdés
Ellepték a konyhaszekrényt nem tudom pontosan milyen kis bogarak. A bontatlan cuccokat is ki kell dobni, azokba is belemásznak? A bontatlan rizst, gluténmentes kenyeret, kekszet, fűszert, kávét... meghagytam. Vagy esetleg függ a csomagolás vastagságától? Dobozosba, vastagabb fóliába csomagoltba is bele tudja fúrni magát?

2019. szept. 15. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Meg kell nézni. Nem lehetetlen.
2019. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Mindent átnézni, és minden ami gyanús kuka. Simán belemegy csomagolt cuccba is
2019. szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a csomagoltba még nem mentek bele, felbontás után szigorúan műanyagba vagy üvegbe!
2019. szept. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A rendesen lehegesztett gyári bontatlan műanyag csomagolásba nem.

A liszt hajtogatott papír lezárása nem akadály nekik.

Vagy a rèszben zsugorfóliázott fűszerbe nekem már voltak.

2019. szept. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hallottam arról, hogy a nevezett bogarak betegségeket terjesztenének.
2019. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. szept. 16. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már lezárt gyári nejlonos csomagolásban is többször láttam, átrágták a nejlont, volt, amin láthatóan volt vagy 50 lyuk. Meg pl. az alufólia burkolatban lévő csokiba is belement a moly, azt is átrágta.

Ha jó a szemed, akkor nézd át a csomagolást, látsz-e lyukat. Felbontásig tárolhatod kint, aztán felbontáskor átnézed, látsz-e bennük valamit.

2019. szept. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!