Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Tudnàtok jó hangyaírtót...

Tudnàtok jó hangyaírtót ,hangyacsapdàt ,vagy bàrmit ajànlani? Sütőpor,fahèj nem jött be.

Figyelt kérdés

2022. júl. 20. 06:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy honnét jönnek? Én ilyet szórtam ki, bejött, eltűntek.


[link]

2022. júl. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A menta nagyon hatásos.
2022. júl. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akár a Protect, akár a Raid hangyacsapdát használod, mindkettő tökéletes. Annyi a lényege, hogy durván 7-10 nap mire eltűnnek, de akkor nyomtalanul, örökre. Legalábbis az a boly, mert behordják a "kölköknek" is enni és kampec utánpótlás. Tehát azonnali látványos eredményre ne számíts, mintha spray-el leszórnád őket!
2022. júl. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, hangyairtó csalit kell használni, mert azt behordják a bolyba, és mindegyik elpusztul. Ha spray-t használsz, akkor csak az a pár döglik meg, amit konkrétan lefújtál. A házi módszerek meg abszolút semmit nem érnek, több variációban végigpróbáltam mindet.

Ha azt látod, hogy járnak arrafelé hangyák, a csalira mégse mennek rá, akkor tegyél ki nekik pl. alufóliára sült húst vagy bármi olyasmit, amit szeretnek. Miután ellepték, akkor a csali anyagát öntsd az ételre, így már azt is el fogják hordani.

2022. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a zöld Protect és a piros dobozos Raid csalétkekre. A sütőport és a fahéjat használd fel sütéshez, a hangyák ellen szart sem érnek.
2022. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2022. júl. 21. 04:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!