Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Lehet bajom abbol ha darázs...

Lehet bajom abbol ha darázs fészket épit az erkélyemen? Kikelnek elmennek és ennyi?

Figyelt kérdés

a gyakori lopódarázs (Sceliphron destillatorium)

[link]


Először kinézte az erkélyem hiába "hajtottam el", visszarepült és még ugy tett, mintha meg akarna támadni(nekem repült majdnem).szoval nagy "harc" folyt az erkélyért.

Azt hittem elment de most látom, nagy békésen fészket rak, törölgeti a csápjait és abszolut nem zavarja hogy ott állok, mint "tulaj"...

Nem merem a fészket bolygatni undorodom a kukacoktol, fobiám van.

Várhato hogy felnőnek, kirepülnek és békénhagynak?ugy olvatam mintha hidegebb időkben kelnének ki tehát őszig kéne csak kibírnom de sehol nem találtam részletes leirást, csak hogy élő pokokat kínoznak.


2016. jún. 25. 19:59
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nálam is fészkel, nem sok vizet zavar, de nem tudom, mikor számítsak a kikelésükre. Valaki tudja esetleg? Nem bántom őket, az ablakomnál raktak 2 fészket is, de még nem keltek ki.
2021. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!