Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Csótányok, mi a teendő?

Csótányok, mi a teendő?

Figyelt kérdés
10 emeletes panel házban lakunk a 4. emeleten. Eddig nem nagyon volt problémánk csótánnyal, ugyanis Anyum kb rendszeresen hívott rovairtókat, nem gyakran, de bogaraktól függetlenül is hívott. Most már jó ideje nem voltak, de nem is jelentek meg nálunk csótányok. Ma hallottam, hogy fölöttünk a 7. illetve a 6. emeleten is láttak már párat, nálunk még nem tapasztaltuk sehol őket (egyelőre). Rovarírtókat a hétvége miatt max. hétfőn tudjuk felhívni. Lehetséges, hogy érzik hogy korábban volt rovarírtás? (bár tényleg nem mostanában.) Én rettegek tőlük, főleg attól hogy nehogy a szobában meglássak belőlük. Bár, ha jól tudom inkább konyha-fürdő-wc környékén vannak, ha vannak, bár lehet tévedek. Mire jönnek ezek a dögök jobban? Mit lehet tenni? Előre is köszönöm.

2016. júl. 1. 20:47
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Nálunk kb 2 hete volt 1. Azt hittem behoztuk valamivel, de ma este kint ültem a konyhában és velem szemben sétált. :( rendezett, rendben tartott lakás, panel 7.emeletén. Hogy mi vonzza nem tudom, de ha félsz, hívj írtót. Jobb megelőzni. :/ :(

2016. júl. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja és az első a nappaliban kuksolt :(
2016. júl. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!