Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szükséges-e önjáró fűnyírót...

Szükséges-e önjáró fűnyírót venni?

Figyelt kérdés
Benzines fűnyíró vásárlásán gondolkodok. A kert kb 600 m2. Teljesen sík terület. Az utcán a talaj kicsit lejt az árok felé. 16 éves vagyok, fizikai erőnlétem átlagosnak mondható. Így érdemes lenne önjáró fűnyírót venni, vagy anélkül is elég?

2020. ápr. 4. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked ilyet semmi képp sem ajánlok .
2020. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ekkora területre szerintem nem szükséges, a sima "gyalogossal" is le tudod nyírni.
2020. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En a helyedben akkumulatoros funyirot vennek.

Fele annyi a sulyuk mint az onjaro benzinesnek.

1 toltessel szerintem letudnad vagni a fuvet a kertedben.

2020. ápr. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A benzines fűnyíró nem csak abból áll, hogy beletöltöd a benzint és berántod. Olaj kell bele, szezon elején nem indul rendesen a sok állástól, szivatózni kell meg tudom is én mit szokott a férjem csinálni vele. :D Ha te 16 évesen értesz hozzá akkor ez pipa. Én még most is kicsit hadi lábon állok vele.

Sík terepre nem kell önjáró. Én nőként letolom a 800 nem füvet nálunk. Sík terepen. De ha nem indul rögtön mondjuk szezon elején akkor én nem tudom 10 nél többször próbálni berántani mert elég fárasztó. Szóval ezeket mérlegeld. De önjáró szerintem nem szükséges.

2020. ápr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!