Kezdőoldal » Otthon » Kert » Egy ilyen olcsó obis fűkasza...

Egy ilyen olcsó obis fűkasza mennyire éri meg az árát?

Figyelt kérdés

[link]

Nyilván nem csodát várok tőle ennyi pénzért. Kb évi négyszer szeretnék vele ezer négyzetmétert levágni.


2020. máj. 3. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:

"ennyi pénzért"

Mennyiért?

Valamint, hány lóerős lehet?

Bár így ránézésre nem úgy tűnik, hogy túl sok évet kibírna, ha évi 4000 m2-t akarsz vele vágni.

2020. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nagyon bevált,írja az egyik vásárló.2 is vettem belőle . Amelyik nagyon beválik,abból minek tartalék is.

Némi ellent mondást érzek itt.

2020. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk az árból levonod az áfát,akkor elég érdekes összeget kapsz ezért a spéci gépért.
2020. máj. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Mi straus-t vettünk, olcsó, és nagyon meg vagyunk elégedve vele. Bozótra is jó. Semmi baja, egyszerű, adtak hozzá mindent.
2020. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1,5 lóerő feletti gépen gondolkodjál ekkora területre,mert 1 lovas környéki gépekkel még ezer négyzetmétert is kínszenvedés és sok idő levágni.Ha van is időd,akkor is a gépet kínozod.az egy lovas körüli gépek csak szegélynyírók.

Vegyél OleoMac gépet ,mert árérték arányban nagyon jók.

Ezt a gépet 1.1 lovast 78ezerért kár megvenni,mert kinyírod.

2020. máj. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban 52ccm akkor lehet,hogy beválhat.
2020. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kérdezte valaki, hogy mennyi az ára. Nem tudom miért van az, hogy valakinek nem látszik a linkelt oldalon, de 30 ezer forint, ami elég kevésnek tűnik. Kb 50 ezret még rászánnék egy egyértelműen jobbra, de annál többet nem. Ezért kérdezem, hogy vajon mennyire éri meg az árát.
2020. máj. 4. 16:03
 8/10 anonim ***** válasza:

Közben rájöttem, hogy azért nem látom az árát, mert a fóti Obit adta be nálam (Fót kb. 70 km, miközben helyben is van Obi), ott pedig nem kapható, ezért nincs hozzá ár. De ha választok olyan üzletet, ahol kapható, akkor látni az árat is. :)

51 cm3 már talán elég, ez nem 1,1 LE.

50 E-ért nem fogsz kapni egyértelműen jobbat. Talán jobbat, azt lehet, a Fuxtec ilyen. Az is ugyanilyen kínai, csak viszonylag jobb. De kell hozzá tudni szerelgetni, mert motorikusan jó ugyan, de a többi része tönkre szokott menni. A legtöbb alkatrész a piacon kapható, olcsón.

Ha egyértelműen jobbat szeretnél, az inkább 150 körül kezdődik. Ekkora területnek nem fognék neki 2 LE alatt.

2020. máj. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is kb erre tippeltem, hogy az egyértelműen jobb az ötszörös áron van, annyim meg nincs rá sajnos.
2020. máj. 6. 20:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó,van rá tényleges garancia-Fuxtecre addig van még rá nem beszélnek a vásárlásra -utána nincs:)
2020. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!