Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szaporított már valaki Phalaen...

Szaporított már valaki Phalaenopsist?

Figyelt kérdés

[link]

Itt van a leírás,ennek az enyém nagyjából megfelel.Virágzás után van,kb 20 cm magas,3-4 új levegőzőt is hajtott,ahol esetleg félbevágnám.

Merjem,ne merjem???

Valakinek tapasztalat esetleg?


2010. aug. 1. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálj egy képet, mert igy nem lehet igazán megmondani - de elég nehéz dolog, mert adott esetben az eredeti növény is elpusztul - ezért kellene látni.
2010. aug. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi,már kettévettem.Olvasgattam még a neten,de sehol nem találtam szaporítás utáni tapasztalatot.Volt rajta középtájon egy gumó,ami alatt körkörösen el volt vékonyodva,na ott kettévettem.Átültettem mindkettőt.Amit levettem,az sztem tuti megmarad,az alsó rész meg ha nem is hajt,nem baj,mert van mellette egy teljesen új növény hajtás.A 3 közül 1 csak megmarad.:)Ha meg nem így jártam...

Te szaporítottál már sikerrel?

2010. aug. 2. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!