Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan kell gazos földből...

Hogyan kell gazos földből kiskertet csinálni?

Figyelt kérdés
Az van, hogy segíteni szerettem volna anyukámnak ásni, mert ő dolgozik. Kiskertet szeretnénk, ezért ma a közel 20 négyzetméteres föld felét felástam (rajta volt gaz) Nem tudom hogy nem jutott eszembe, hogy először ki kéne szedni őket kapával :)) a kérdésem az lenne, hogy mit tudok vele kezdeni? Illetve a másik részéről akkor először szedjem le a gazt és utána ássam fel? Szükség van műtárgyára? Mikor alakíthatom ki a kis ágyásokat? Értékelném, ha ilyesmiket tanulnánk akár 2-3 alkalommal az iskolában, és nem rajz órára járnánk évekig. Sokkal hasznosabb, mint gondolná az ember. A "nem tudsz kertészkedni? Hol nőttél fel?" kommentet hagyjátok kérlek, évek óta az iskola padban ülök, utójára 12-13 évesen volt alkalmam anyukámnak segíteni, dehát ez sem ma volt. Előre is köszi a segítséget.

2021. márc. 30. 01:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
52%
Ja, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy mélymulcsos eljárással termelek.
2021. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!