Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért terjedhetett el a...

Miért terjedhetett el a fűnyírás gyakorlata az udvarokon, a nem megművelt kertekben, nagy baj ha megnő a fű?

Figyelt kérdés

Nyilván ápolatlan, gondozatlan kert, udvar benyomását keltheti, ha fél méteres a fű, a bürök, a galaj, a csalán, vagy ha sziporkáznak a sárga gumipitypangok.


Tény, hogy pl a közlekedést az udvaron megnehezíti a magas fű, ám ezen némineműleg segíthetünk gyalogösvények kitaposásával. Ugyanakkor a talajtakaró magas fű, és az alattuk lévő moharéteg védelmet, búvóhelyet nyújthat bizonyos állatoknak, békáknak, esetleg kisebb madaraknak, bogaraknak (lásd Kuflik), talán kevésbé szárad ki a talaj, és még az udvar, a kert mikroklímájának is jót tehet a üdezöld növénytakaró.



2021. ápr. 24. 13:30
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
9%

Szép, 2 fogyatékos 1-ellen :D Mindig jót röhögök ezen az oldalon, amúgy ha a 49-47-45-43-41-39-37-35-32-egy és ugyan az, akkor neki van igaza.


És én se értem nektek kettőtöknek mi bajotok van, szerintem nálatok nem stimmel valami!

2021. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

Nyilván ezek csak próbálnak hiteltelenné tenni, bár elég átlátszó a dolog...


Bár gyanús hogy ugyan az 1 ember ír 2 felhaszról....

2021. szept. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

#51

Mármint? Nem stimmel valami, mert nem rettegünk mindenféle pockoktól meg pókoktól?

2021. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!