Kezdőoldal » Otthon » Kert » Lehet-e még valami ebből a...

Lehet-e még valami ebből a levendulából..az ősszel ültettem egy kis hajtást..kb 1 hónapja levágtam a virágos részét..(volt élet a szárakban)?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

A nagy bokornak egy gyökeres ágát ültettem a saját kertembe (a nagy bokor a szomszédban van...ők nem vagdalták le a virágos ágrészeket.


2021. ápr. 25. 19:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ó, bocs, totál elfelejtettem fényképezni.


Igen, azok a rügyek!!!!!! Akkor él, szuper!!!!

2021. máj. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Igen, ez egész biztosan él, ez az egy ág. Lehet, hogy még többnek is az alja kihajt majd. Ha beindul a jó időben a gyökerek fejlődése, akkor őszig szép új hajtásokat fog nevelni lentről is.
2021. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Köszi!! Ma újabb 2 rügyet találtam. Csak így tovább...
2021. máj. 20. 15:44
 24/28 A kérdező kommentje:
....2 újabb rügyet...így jobban hangzik
2021. máj. 20. 15:46
 25/28 A kérdező kommentje:

A három gyökeres vesszőből egy illedt meg, most így néz ki:

[link]

[link]

A második fotó este készült megvilágítással, azért olyan 'érdekesek' a színei.

Kérdésem: A tövénél kinőtt zöld szál a levendulához tartozhat-e, vagy csak egy egyszerű gaz?

2021. júl. 4. 14:21
 26/28 anonim ***** válasza:
A tövénél az taracknak tűnik. Ha tényleg az, akkor nem tudod kihúzni. Akkor ecsettel kell gyomirtót kenni a levelére. Szerencsére nagyon érzékeny rá.
2021. júl. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszi!! - az is lehet, hogy csak elvágom tőben (szerintem egyszer régebben már tettem is ilyet vele)
2021. júl. 4. 20:40
 28/28 anonim ***** válasza:
Jövőre gyönyörű lesz! Ha nem esik, locsold rendszeresen.
2021. júl. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!