Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit kezdjek ezzel a fűvel?

Mit kezdjek ezzel a fűvel?

Figyelt kérdés

[link]

A kértünkben pár év alatt elterjedt ez a "kutyafű", tarack, szúrós-gazos típusú fű.

A képen, amit linkeltem latszik, hogy a normális finom, puha fű alacsony sávban van. A másik az meg mint a tigris bundáján a csíkok úgy szövik be a kertet.

Kiástam pár csomót és olyan gyökere van, mint egy hajtű, nagyon hosszú 10cm minimum és tű éles.

Fűnyírás után vágja a talpat.

Nagyon nem szeretem. :(

Lehet ezt, valahogy "elnyomni" gyomirtozni, vagy teljesen új fuvet kell telepíteni.

Minden évben szellőztetem a füvet és szorok rá új fűmagot.(az uj, fűmag mindig finom ouha)

Mit csináljak?



2021. máj. 8. 22:34
 1/3 mindentudó99 ***** válasza:
75%
Kigyomírtózod de az visz mimdent. Aztán vetsz új füvet
2021. máj. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Nem mászkálsz mezítláb :-/ Gyomirtással, újratelepítéssel nyersz némi időt, de úgyis visszapofátlankodik. Gondolom van a környéken gyomos terület.
2021. máj. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:( igen a szomszédomék mindkét irányból nagyon elhanyagolják. Szinte fű sincs csak gaz. Meg az a kúszó borostyán.


Pedig annyire reménykedtem, hogy írtok valami biztatót. :(

2021. máj. 10. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!