Kezdőoldal » Otthon » Kert » Stihl mellé mennyire lehet jó...

Stihl mellé mennyire lehet jó egy ilyen akkus láncfűrész?

Figyelt kérdés

Van egy 039-e Stihl-em, ami döntésre meg méterezésre nagyon jó, de gallyazáshoz már rohadt nehéz.


Ezért gondoltam egy ilyen kis akkus fűrészt kizárólag gallyazásra. Nem ipari fakitermeléshez kell, hanem a saját téli tűzifa megvágásához.


Kb egy órát bír egy akksival egy videó szerint, bár ott elég vastag fákat vagdostak vele, én sokkal kevesebbet nyüstölném.

1 esetleg 2 csere akkuval szerintem egész jó el lehetne vele bohóckodni. Vagy ha lenne hozzá autós töltő, akkor a csere akksit tudnám tölteni a traktorban, míg a másikat használom.


[link]


Sajnos nem sok videó van róla.


https://www.youtube.com/watch?v=GBY80eoQnio

[link]


A második videóban ha a csávó így folytatja előbb utóbb megfogja magát szabadítani valamelyik ujjától, de ez most mellékes. 😂



2021. szept. 28. 12:48
A kérdező szavazást indított:
Beválhat!
Feletsd ell.. Vegyél inkább egykezes benzinest!..
8 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:

Időközben inkább ő lett a kiszemelt! (Makita DUC254)

[link]

2021. szept. 29. 14:59
 2/3 anonim ***** válasza:

az akkus láncfűrészé a jövő!...én sem használok már benzinest, persze nem is vágok vastag fát, csak ágazok, aprítok. Nem mondom jó ára van egy ilyen akkus fűrésznek, de aki megteheti, az vegyen ilyent.

Én már csak akkus gépekben gondolkodom, azokat használok.

Például most vettem egy akkus fűnyírót. Baromi jó.


Ja, csak olyant szabad venni, amihez két Li-Ion aksit adnak.

2021. okt. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom még hogy hogy lesz, de az is lehet hogy kapásból kettőt veszek. És akkor a Stihlt csak tényleg a nagyon vastag fákhoz használnám.


Makita DUC254

Makita DUC353


Ebben a videóban pont ezt a kettőt mutatja be az ipse.

https://www.youtube.com/watch?v=z0-q5-vNugs&list=LL&index=3&..

2021. okt. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!