Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fúrt kutat bejelented?

Fúrt kutat bejelented?

Figyelt kérdés
Érdemes várni, vagy rögtön keresel egy szakembert, aki felméri a kutat?

2023. ápr. 14. 01:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
Bejelentési kötelezettség december 31-ig van. Ha addig bejelenteni és a "szakember" majd 8 hónap múlva jön ki, mert mindenki halogatta, az nem az én bajom. Arról, hogy nem halad az ügymenet, nem én tehetek. Ha a bejelentés megtörténik időben, akkor én megtettem amit kell. Addig biztosan nem vagyok büntethető, míg nem jött ki a "szakértő". Bejelentési kötelezettség van Dec 31ig, nem arról volt szó, hogy az engedélyeztetésnek is meg kell történnie addig.
2023. máj. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11es. Bejelentésnek az számít, ha szakember által kiálitott papírt leadod.
2023. máj. 1. 22:11
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem van tervezet, már csak bejelenteni kellene.
2023. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ásott kutam van amit még ükapám csinált az alföldön. 6 méter mély, napi két köbméter vizet tudok kiszedni belőle ami körülbelül semmire sem jó mert salétromos. Megcsináltam díszkútnak, biztonsági okból az alját lefedtem ami bármikor újra nyitható lenne. Nem gondolom hogy be fogom jelenteni addig amíg csak dísznek áll. Ha mélyítenék rajta húsz métert, vagy lefúrnék benne negyvenre akkor máris változhat a helyzet. De végülis minek, a kutya sem jár rajtam kívül kutat lesni hogy van e.
2023. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!