Kezdőoldal » Otthon » Kert » 700nm kert fűnyírásához elég...

700nm kert fűnyírásához elég lesz olyan akkus fűnyíró aminek az akkufeszültség: 18 V ?

Figyelt kérdés
febr. 1. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
nekem 50 meteres hosszabbitom van
febr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem az akkufeszültség a lényeg, hanem az akku kapacitása.

Nem szakértem annyira a témát, de szerintem 4 Ah akkor elég ekkora területhez, ha legalább hetente vágod. De még 6 Ah-val se fogsz lenyírni ekkora területet, ha 10 cm-t kellene vágni.

Talán érdemesebb lenne két 4 Ah-s akkut venni, és cserélni. (Vagy két nekifutásra vágni, ha már újratöltötted az egy akkut.)

febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez már lehet jobb lenne egy benzinmotoros.Le lehet vágni ezzel is de egy idő után ráunsz.
febr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, ezt kifelejtettem. Szerintem is, ekkora területhez már jobb a benzines, főleg, ha ritkábban akarod vágni.
febr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél vezetékest, a legtöbb akksis 50-100 m2-t tud egy töltéssel levágni.

A legdragább 4 akkusok talán 300-at.

A hajadat elköltöd akkukra, ha nem egész napi programnak szeretnéd a fűnyírást.

febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ekkorra területhez benzines kell, de már súrolja a traktort is. Abból viszont jó lehet az akkus is.
febr. 2. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: traktorral csak szenvedne 700m2 akadálypályán forgolódni :)
febr. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Többszáz nm lenyírásához szerintem se akkus gép kellene, azt inkább kisebb területekhez tervezték, és majd kikészülsz tőle, hogy alig nyírsz valamit, és “már megint lemerült?!”

Ekkora területre már mindenképp vagy vezetékes kell, vagy ha nem akarsz bajlódni a hosszabbítóval, akkor benzines!

febr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!