Kezdőoldal » Otthon » Kert » Létezik jó elektromos láncfűré...

Létezik jó elektromos láncfűrész állítható olajzással, könnyen és költséghatékonyan cserélhető olajszivattyúval?

Figyelt kérdés
Jó fűrész alatt jó láncsebességet és nagy leadott teljesítményt értek, könnyű csere alatt jó beszerezhetőséget és egyszerű szerelést, költséghatékonyság alatt "mindenhol" beszerezhetőséget vagy "postával együtt is fillérekből megvan" árszínvonalat, és természetesen viszonylag jó tartósságot, tehát az össz fenntartási költséget se dobja meg, és az asztalra se kell felrakosgatni ilyen marhaság miatt. Igen, túl vagyok az első szíváson. Nemigen találok leírásokban infót erről, tapasztaltabbak tudására van szükségem szerintem most.
febr. 23. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kínaiban keresel jót? Mert amúgy nem egy szokásos dolog, hogy tönkremenjen az olajszivattyú, meg állítgatni se nagyon szokás. Kínaihoz meg veszel alkatrészt a piacon 1000-ért. De szerintem az életedben nem fordul elő még egyszer, hogy olajszivattyú tönkremenjen nálad.
febr. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem ne álmodozz ilyesmiről. A 18 èves makitámnál csal láncot cserèlek èlezem, ès olajat öntök.
febr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Álmondj királylány!
febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Létezik. Nálam van. Nem adom! :)

Egy helyi erdésztől sikerült beszereznem egy régi AEG elektromos "láncfűrészt", ami valójában egy nagy sarokcsiszoló, amire rákerült egy adapter láncfűrésznek, teljesen úgy néz ki, mint egy gyári történet. Ez bő 30 éve harapja a fát, nálam van kb. 6 éve és semmi probléma nincs vele, elnyűhetetlen. Egy problémája van, hogy nehéz, de ez az előnyére válik onnantól kezdve, hogy rárakod egy rönkre, mert önsúlyával elvágja, ráereszted az egyenesen tartott gépet és áthalad rajta olyan sebességgel, hogy a frászt hozza rád, nem kell nyektetni.

febr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehet amúgy, hogy veszek egy Makitát, azt a nagyflex testűt, aztán jó az nagyritkán elővenni. Csak olyan jól esett volna a kerítésre és járdára ránőtt fát felkockázni a föld alatt az öreg straus elektromossal, pont ilyenekre szántam a nyolcezer forintjával, erre megölte az idő a polcon az olajpumpát, rendelni meg 5e+posta a legolcsóbb, meg találtam kicsit 1000 fölött, az lehet esélyesebben ugyanez, hogy elfelejt működni tárolás közben...

Az ilyen királylányozós nyomorultak egyébként mit szeretnének ilyenkor?

febr. 24. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 :) Önmagukat racionálisan gondolkodónak és mindent is tudónak, téged meg naivnak beállítani. Valószínűleg rendszeresen valaki kérdőre vonja azt, hogy racionálisan gondolkodik és ezt vezeti le rajtad avagy az életének volt egy ilyen periódusa, amikor ezt rendszeresen megkapta mástól és bántalmazottból bántalmazóvá vált. Ennyi csupán az oka.
febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Piac mindenhol van, általában 10 km-en belül, ahol 1000-ért kapni új olajpumpát.

De ilyen olcsó gépet akár vehetsz is újat, nem nagy összeg. Egy Flinke még most is van 10 alatt.

febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!