Kezdőoldal » Otthon » Kert » Van olyan gyümölcs amit még...

Van olyan gyümölcs amit még nem késő elvetni de a termése elég nagyra nő ahhoz hogy belenővesszem hetek esetleg hónapok alatt egy vodkás üvegbe? Ha megérett, vodkát töltenék rá.

Figyelt kérdés
ápr. 16. 05:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

18

Az a baj, hogy mivel egy nyilvánvaló humor a kérdező részéről, hogy magról ültet gyümölcsöt, ami pár hét alatt terem, ezért teljesen haszontalan rá komoly választ írni, mivel nem érdekli a kérdezőt. Csak a humoros válasz értékelhető hasznosként, mert nyilvánvaló módon ezt várja el.

Ha komoly kérdés lenne, én is komolyan válaszoltam volna, mert tökéletesen tisztában vagyok minden lehetséges módszerrel.

De felesleges lett volna írni a belenövesztésről is (ami bonyolult, problémás, nem éri meg vele foglalkozni, mert annyi szennyeződés és penész lesz az üvegben, hogy nem fogod tudni eltávolítani, már feltéve, hogy megfelelően árnyékolod, hogy a gyümölcs fejlődjön azért, de ne főjön meg), és felesleges lett volna írni a csavaros aljú üvegekről is, ami pl. az 1. válaszban van linkelve, mert ilyen üveget meg nagyjából csak ezres tételben lehet legyártatni.

ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Szerencsére voltak akik komolyan válaszoltak így nem probléma hogy te így állsz hozzá...
ápr. 16. 12:46
 23/23 A kérdező kommentje:

Csavaros üvegről valóban felesleges írni mert ott értelmetlen belenöveszteni bármit...

De neked az összes többi írásod is eleve felesleges.

ápr. 16. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!