Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vidéken élünk, elég sok a...

Vidéken élünk, elég sok a belvíz nálunk és a kertben ezért most jelentősen megnövekedett a békák száma. Hogyan lehetne a kertünkből elterelni őket? Szóval, hogy ne szeressenek nálunk lenni.

Figyelt kérdés
a kert száraz egyébként, nem áll benne víz- csak a pincénkben egy kevés. Elég sok kisbékával találkoztam már a kertünkben, amik ugye majd szépen megnőnek..és már tavaly sötétben is elég nehéz volt közlekedni, mert tele volt a kert békával:((
2011. ápr. 6. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Összeszeditek őket,és elviszitek valamilyen csatorna vagy patak mellé.
2011. ápr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Én nagyon szeretem a békákat!


De ha ti nagyon nem, akkor amit írt az Első válaszoló, az a legemberségesebb illetve legbékaságosabb megoldás.

Csak ha összeszeditek és áttelepítitek őket, akkor olyan tó/patak partjára vigyétek, aminek nincs a közelében autóút!


Amúgy meg legjobb megbarátkozni velük. Nem bántanak. Kifejezetten szeretem nézegetni őket, amikor szürkületkor előjönnek. Persze mikor nyitott ajtón betévednek a lakásba, és bemennek valami eldugott zugba, akkor mérges vagyok rájuk, ha úgy kell kiszabadítani szerencsétleneket.

És haszonállatoknak is tekinthetők!

MEGESZIK A SZÚNYOGOKAT és a hangyákat is! Legszívesebben elmennék hozzátok és elhoznám magamhoz a békáitokat, mert ki nem állhatom a szúnyogokat, és ők segítenének irtani... :-))

2011. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Megeszik a szúnyogokat! Maximálisan egyet értek az előző válaszolóval.

Nem kell annyira nyápicnak lenni!

2011. ápr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, de a nyápic jelzőt itt nem tudom értelmezni:)))))
2011. ápr. 12. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!