Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit tegyek, hogy átaludjam az...

Mit tegyek, hogy átaludjam az éjszakát?

Figyelt kérdés
A szomszéd kutyái állandóan ugatnak az ablakunk alatt közvetlenül, főleg éjszaka. /kertes ház/. Ez nagyon idegesítő, főleg nyáron, mikor az ember szívesen kinyitja éjszaka az ablakot. Az alatt az öt-tíz perc alatt, amíg nincs ugatás, elalszom, de nem tart sokáig, máris rázendítenek. Mit tudnék tenni?
2011. máj. 27. 23:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Csukott ablak+ventilátor. Mást nem igen tudsz tenni.
2011. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Füldugó
2011. máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Úgy hallottam, hogy ezek nagyon hatásosak:


[link]

2011. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kérd meg a szomszédot, hogy csukja őket a hátsó kertbe éjszakára.
2011. máj. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, sok ötletet bevetettem már, amit írtatok. Az UH-os készüléken már gondolkodtam, köszi a linket küldőnek!
2011. máj. 27. 23:44
 6/18 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Nekem is volt anno ilyen gondom a szomszéd új kutyájával, és néha az vált be, hogy mikor ugatott az ablakom alatt, akkor egy kavicsot dobtam át a háta mögött a kutyának.. aki erre hátrafordult, és hátrébb is dobtam egy kavicsot, ő persze ugatta a zajt :) És így elcsalogattam a hátsó kapuhoz, és ott ugatott éjjel, én pedig elől (ahol az ablakom volt) aludtam nyugodtan :)
2011. máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Megmosolyogtalak, Négyeske:))Ez jó, megpróbálom.
2011. máj. 27. 23:49
 8/18 anonim válasza:
5%

Szerintem meg próbálj meg beszélni a szomszéddal, hogy kicsit zavaró, hogy ideggyengék a kutyái, és ugatnak egész éjjel.

Úgy kezd, hogy jajj kedves szomszéd, látom milyen karikásak a szemei, ugye maga se tud aludni a hülye kutyái állandó éjszakai ugatásától?

Ha erre nem reagál, akkor lődd le a kutyákat

2011. máj. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Erre már komolyan gondoltam, csak nagyobb beruházást igényelne/fegyvertartási engedély, fegyver stb../De nem rossz az ötlet. És tényleg idegbetegek az ebek...
2011. máj. 28. 00:03
 10/18 anonim válasza:
Nehogy a szomszéd meg téged lôjön le, miután új kutyákat vett...
2011. máj. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!