Kezdőoldal » Otthon » Kert » Piros narancssárga levelű...

Piros narancssárga levelű bokor nagy piros virágokkal mi az?

Figyelt kérdés
Adnának Nekem ajándékba,azt mondja olajfa,de nem biztos...hát nem is az,mert néztem a keresőbe. Viszont jó lenne tudni mi ez/milyen igényű,hogy tudjam mennyit mekkorát érdemes kérnem...
2011. jún. 18. 12:19
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Ó nagyon szépen köszönöm! S a szomszéd fája mekkora? Mert azért megijedtem mikor olvastam,hogy ha jó helye van, 5-10 méteresre is megnőhet. Azért ez elhelyezés szempontjából nem mellékes.


Egyébként szerintem érthető volt a bordó leveles mondat,ne vitázzatok kérlek!:) Kár,hogy ez nem az a fajta...


Ilyet olvastam még,felhasználhatóságát illetően: "Termését hideg vízben átmosva, megszűrve, megédesítve rózsaszín, limonádészerű ital nyerhető belőle.

Leveleit és termését egyes indián törzsek dohánnyal és más levelekkel összekeverve szívták."


Ezekről tud valaki valamit?

2011. jún. 20. 11:32
 22/25 hell-ikon ***** válasza:
3-4 méternél nem magasabb, maga a fa meg már van vagy 15-16 éves, ha jól rémlik. (valamikor a 90-es évek közepe-vége felé lett telepítve).
2011. jún. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Hú,azért jó nagy! Majd meggondolom még,hogy hova ültetem... Köszönöm hell-ikon!
2011. jún. 20. 20:13
 24/25 hell-ikon ***** válasza:
Szívesen
2011. jún. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
:)
2011. jún. 21. 21:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!