Kezdőoldal » Otthon » Kert » Darázsfészek! Hogy szabaduljak...

Darázsfészek! Hogy szabaduljak meg a darazsaktól?

Figyelt kérdés

Hogy szabadulhatnék meg a darazsaktól a kertünkben?

Darázsírtó spray, és darázscsapda nem használt! Nagyon sokan vannak! Segítsetek ötletekkel, módszerekkel kérlek!

Köszönöm!


2011. szept. 14. 13:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Keresd meg a fészket! Ott kell lecsapni rájuk különben esélytelen! Ha bejönnek a rossz idők, akkor próbálkozz (esetleg télen)! Vagy hívjál szakembert!
2011. szept. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Én szakemberre bíznám, mert amellett, hogy mint amatőr nem végeznék elég alapos munkát, még be is szereznék pár csípést.
2011. szept. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

A fészek megvan, kettő is sajnos, ki-be röpködnek, nagyon sok van! Belefújtuk a sprayt a fészekbe este, de nem nagyon használt úgy tűnik! Akkor sokmindent nem is lehet csinálni tovább? Szakember mennyiért csinál ilyesmit vajon? Köszi!!

2011. szept. 14. 14:13
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Ha tudsz angolul:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Hajnalban, amikor még le vannak dermedve -akkor kell lefújni őket!
2011. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
én költöttem egy csomó pénzt az írtószerekre azt értem el hogy megmartak kirepültek a fészekből én meg futottam mint 1 marha és belemartak a nyakamba meg a lábamba azthittem ott halok meg inkább csak jobban jönnek az irtóra nagyon sok van a medencébe sem tudtam bemenni mert ott ek jöttek vendégek bulizni a rohadt dögök meg csak támadtak
2011. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Emberek, ha olyan helyen van, hogy lehet nyílt láng használata, akkor újságpapír meggyújtva és odatartva a fészekhez! Tuti siker !
2011. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
86%
Igen, a felgyújtás a a legjobb módszer.
2011. szept. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
benzint a tetvekre. rájuk kell gyújtani a házukat.
2011. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az égetés a leghatásosabb.
2011. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!