Kezdőoldal » Otthon » Kert » Patkány rágja éjjelente a...

Napkiraly kérdése:

Patkány rágja éjjelente a sövényemet, mivel kell bekenni? SOS

Figyelt kérdés
Éjszakánként a patkányok a sövényem tövén koptatják a fogukat. Kellene valami jó szer amivel be tudom kenni (esetleg háztartásban hozzáférhető dolog). Tud valaki ilyen ajánlani? Gépzsír esetleg?

2012. febr. 25. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A lakhelyeet keresd meg, es vasarolj a gazdaboltban patkanyirto szert, amit odatehetsz, ez biztosabb megoldas.
2012. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:
26%
Jéééé, én ezt nem értem, miért kellene szegény patkányt bekenni? :-o
2012. febr. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerezz egy jó macskát, az kinyírja őket.
2012. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Macskám van kettő, xart sem érnek. Gyanítom nem az én fennhatóságom alatt van a telephely így ilyen módon is tehetetlen vagyok. Tüneti kezelés kellene, valamivel be szokták kenni a növényt aminek a szaga távol tartja őket
2012. febr. 25. 20:07
 5/7 anonim ***** válasza:
inkább macskaszarral, a gépzsír nekik ínyencfalat.
2012. febr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy tacskót.Nekünk is az van még a vakondokat is kikaparja a földből a patkányok irtását meg már úgy végzi mintha ez lenne a feladata szóval hasznos egy jószág a tacskó.A macska meg tényleg szrt se ér mert a miénk pl az egeret se nagyon fogja meg.
2012. febr. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kutya jó ötlet.A méreggel vigyázz, azt nem csak a patkányok fogják felenni, hanem esetleg a szomszéd kisgyerek kedvenc cicája.
2012. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!