Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik az a sövény amit a...

Melyik az a sövény amit a kerítés mellé ültetnek hogy a szomszéd ne lásson át?

Figyelt kérdés

Ami nagyra megnő és szögletesre szokták nyírni.


És mennyi idő alatt nő meg embermagasra?



2012. jún. 28. 19:20
1 2
 11/15 Napkiraly ***** válasza:
stihl sövényvágóm van, sosem volt semmi baja. És igen,van vagy 50 méter csodasövényem,mert nem szeretem ha a szomszéd átlát a nudista strandomra
2012. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem meg 75 méter csodasövényem van, és elektromos sövényvágóm, de már a harmadikat kell venni, mert nem bírta.

Ettől függetlenül nagyon szép a sövény.

2012. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Napkiraly ***** válasza:
elektromosat ne vegyél, ruházz be egy jó benzines stihlbe, az bírja
2012. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

De a nádszövetért nektek nem volt sosem ugatás?Én a régi kertesben felraktam egy nagy nádszövetet és a szomszéd azt mondta szedjem le,mert a napot takarja előle.

Szó szót követett,mire átugrottam a kerítésen hogy agyonüssem,erre elkezdett jajongani,meg rendőrért kiabálni és bocsánatot kért és maradhatott a sövény végül.


De(gondolom) ez nem a normális megoldás kategóriába tartozik :)

Itt az új helyen nem szeretnék így indítani.



Tehát nem volt ebből nektek gondotok?

2012. jún. 30. 11:07
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi mikor ideköltöztünk vidékre, családi házba, a mellettünk lakók rengeteg állatot tartottak, baromfi, disznók, kecske, minden-.- és nem volt hajlandó semmilyen kerítést építeni! Pedig, meg volt határozva hogy melyik oldalon ki csinálja, neki kellett volna, és nem... Rengeteg vita után összeszedtük magunkat és csináltattunk egy 220 magas betonfalat, hogy véletlenül se lásson át meg a hülye állatok ne tudjanak átjönni. Ültettünk oda fákat, sövényt stb, nem csúnyítja a kertet, az a hülye meg hadd nézze, tovább egy szava sem lehet.

Sajnos annyi ilyen van, és hiába beszélsz nekik, mintha nem fognák fel vagy én nem tudom.

2012. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!