Kezdőoldal » Otthon » Kert » A kövirózsát hogyan kell...

A kövirózsát hogyan kell ápolni? FONTOS!

Figyelt kérdés
Milyen gyakran kell locsolni, napfényt mennyire igényel stb.
2009. aug. 12. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy az árnyékban, és egy a napon, és mindkettő él és virul. Soha nem locsoljuk, annyi vizet kap, amennyi eső esik.
2009. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem lakásban nem marad meg, hiába gondozom, óvom.

Az erkélyen, ahol hetente egyszer meglocsolom, télen-nyáron kinthagyom, ott meg él és virul, sőt szaporodik mint a gomba.


Szoval a tanácsom: szabadlevegő :). Az erős déli napfényt azért annyira nem csípi, emiatt nálam az erkélyen a földön van a láda, kissé árnyékban.

2009. aug. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kevés víz,sok fény,ez az ideális,két öntözés között hagyd a földjét kiszáradni és nem kell túl sok víz neki egyébként sem,mert a leveleiben tárolja,ha nem locsolod meg egy fél évig sem pusztul el,bár addigra sok levelet el veszíthet.
2009. aug. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
jaah ha a szabadban van nme is kell vele törődni megél. csak napos helyre ültesd. kevés vizet igényel
2009. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a virágoskertben van, szerintem eléggé igénytelen. Van, ahol egész nap süti a nap, van, ahol árnyékban van. Ritkán öntözöm, de nagyon szép. Sok kövirózsát látok a temetőkben is (ebből is gondolom, hogy nem igényel külön bánásmódot).
2009. aug. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!