Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vénusz légycsapó nem csukódik...

Vénusz légycsapó nem csukódik össze áldozat beletételekor?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy vénusz légycsapóját. A levelei lefele lógnak élénk zöld színű. A képeken amiket néztem róla ott a csapdák egészen piros-bordó színűek. Neki teljesen zöldek. Amikor pedig áldozatot raktam bele mégpedig egy döglött legyet, akkor a csapdák semmit sem csináltak. A tapasztalatom 0 ezzel a növénnyel. Tapasztalatokat kérnék, és hogy hogyan kéne gondozni, és hogy egyáltalán mi lehet a baj a csapdákkal. Képet mellékeltem, köszi a válaszokat.


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. ápr. 26. 15:38
 1/3 anonim válasza:

Hát ha jól tudom az ilyen rovar evő növények dög / hulla szagot árasztanak hogy odavonzzák áldozataikat.

Örülj neki, hogy nem működik.

2013. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
...
2013. ápr. 26. 16:17
 3/3 anonim ***** válasza:
A döglött légyre persze, hogy nem záródik össze. Tedd ki a szabadba, és elkapja magának.
2013. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!