Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogy véditek meg a hasznos...

Hogy véditek meg a hasznos kerti növényeiteket a tyúktól, kutyától, macskától?

Figyelt kérdés

Ti hogy óvjátok meg a kertetek e három "kártevőtől"? :)

Macska ugye minden frissen ásott vagy kapált földre rájár és bárhová be tud jutni (enyimek pl. a függőleges betonoszlopokon is közlekednek); a tyúk mindent megcsipked, ha ízlik neki, le is legeli; a kutyát meg nem kell bemutatni, az semmire sincs tekintettel.

Magaságyást láttam eddig egyedül jó megoldásnak, de arra nincs most időm. Csirkehálós megoldás is jó, de az ronda. Próbáltam az ágyásokat körbekeríteni X-alakba rakott fakerítéssel, még eddig ez a legjobb, kivéve, hogy kismacska minden lukon átfér. Mind szabadon van, és ezen nem is akarok változtatni. Nagyon kíváncsi vagyok, kinek mi vált be, minden hasznos ötletért előre is kösz!



2013. jún. 24. 12:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy negyedannyi mag kellett nekik, mert eddig jóllaktak a kiskertedből, veteményesedből ;)
2013. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

:DDD

Nem, még csak települőben van a kiskert, azért is kérdezem, hogy milyen megoldások lehetségesek. :) És mindenre vevő vagyok, csak arra nem, ami teljesen nyilvánvaló és én is tudom. :)

De hátha van valakinek nagyon jó ötlete. :)

2013. júl. 5. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!