Kezdőoldal » Otthon » Kert » Aloe vera újra szép nagyra...

Aloe vera újra szép nagyra nőjön? Többi lent

Figyelt kérdés
Pár éve kaptam pár tő Aloe Verát. Nagyon szépen nőttek, hoztak is új hajtásokat, amiket átültettem. Idővel nagyon nagyok lettek, átraktam őket új cserépbe (most nyáron). S már tök picik, összementek, mit lehetne velük kezdeni. Hogy újra szép nagyra nőjenek? Semmit nem csinálok velük másképp, mint akkor, mikor szép nagyra nőttek, annyi, hogy másik lakásba kellett költöznöm. Az előző talán világosabb volt. Lehet, hogy ez a baj?
2014. jan. 22. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Sötét helyen jobban megnyúlnak. (Nem volna szabad fűtött szobában tartani őket télen.)

A talajjal lehet valami gond. Vagy túlöntözés miatt rothadnak a gyökerek. Vagy túltápozod.

2014. jan. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hideg a helyiség, ahol vannak. napközben nem megy a fűtés, de ha megy s, az a helyiség nem meleg sosem, mert a nagy teraszajtó van. öntözni sem öntözöm túl, ugyanúgy, ahogy eddig, tápot meg már nem is emlékszem, mikor kaptak utoljára. ez az, hogy ugyanúgy csinálom, mint akkor, mikor szép nagyra nőttek, viszont másik lakásban lakom azóta. lehet, hogy nem szeretik?
2014. jan. 23. 20:06
 3/4 A kérdező kommentje:
vagy esetleg a cserép? azóta dögledeznek, hogy átültettem őket. mindjárt felrakom, hogy milyenek voltak.
2014. jan. 23. 20:12
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


ilyenek voltak. most meg három gyenge tő...

2014. jan. 23. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!