Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szerintetek melyik márka...

Szerintetek melyik márka lenne nekem a legmegfelelőbb, tüzifa vágáshoz? Évente kb.6m3 méterfát (átmérő kb.10cm-40cm) vágnék, azt sem egy szuszra. Én a stihl, husqvarna, illetve Mcculloch márkát néztem.

Figyelt kérdés
Vajon elég lenne az olcsóbb is? Mennyivel "gagyibb" a Mcculloch, Partner, Oleo Mac széria?

2014. aug. 5. 19:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A Makita nem gyárt Japánban fűrészt.

Megvette a német Dolmart, és a gépek egy részére Makita matricát ragasztanak. Ezért olyan jók a Makita fűrészek, mert megegyeznek a Dolmarral.

De persze ők is gyártanak hobbigépeket meg profi gépeket is, mint minden cég.

2016. márc. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 BiTOPro97 ***** válasza:

Most amúgy mindegy is melyik Dolmart vette meg.


Mert ha körbe nézünk a világban laptop-ok ~98% egy gyárban gyártják.


Kínában és Délkelet-Ázsiában gyártatnak a nagy japán cégek is számtalan dolgot.


Német "Made in Germany" gépről lefejted a burkolatot, és sokszor csak a vietnami felírat nem lesz rajta szóképírás. ;)


De pont néhány európai gyártón kívül, a nagy márkák odafigyelnek arra, hogy a márkanév is komoly érték.

2016. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!