Kezdőoldal » Otthon » Kert » Most fogok két kisgyerekemmel...

Most fogok két kisgyerekemmel egy osztatlan közös udvaru házba költözni. A szomszédnak van egy nagy kutyája. Megkérhetem hogy zárja el?

Figyelt kérdés
amikor voltunk az ingatlanosok is meg mindenki mondta hogy nem bánt meg aranyos meg minden. de hát kutya... sose lehet tudni. féltem a gyerekeimet.
2015. jan. 22. 12:32
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
feljelentésről nem akartam szót ejteni de érdekelt volna hogy normális keretek közt hogy lehet megoldani a helyzetet.
2015. jan. 22. 13:36
 12/37 A kérdező kommentje:
de ebből látszik hogy az ember a kutyát jobban szereti az embernél-- érdekesen müködtök nem tudom ha a ti gyerekeitek lennének ilyen helyzetbe hogy tennétek
2015. jan. 22. 13:37
 13/37 anonim ***** válasza:
85%
Igen-az ember legjobb barátja, munkatársa stb a kutya! Te a helyében mit tennél?? Láttad, tudtad elötte?! Akkor?? A kutya picikorától hozzávolt szoktatva a "szabad élethez, mozgáshoz," van neked fogalmad milyen nehéz hozzá szoktatni a bezártsághoz? Gondolkozz el, ha még eddig nem tetted, és ne a rossz véleményeket látsd.
2015. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
87%

Úgy, hogy én nem vagyok olyan hülye, hogy ilyen házat vegyek.

SOHA nem engedheted ki egyedül a gyerekeid, ha a kutya nincs bezárva.

És nem kötelezheted rá, hisz tudtad, hogy van kutya.

Nem vagy normális. Ez a véleményem.

2 gyerekes és 2 kutyás.

2015. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 kovpet ***** válasza:
84%
Egyébként én már láttam gyereket kutyával játszani és mindketten túlélték...
2015. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
persez mert a gyerekeimet eddig bezárva tartottam a panelban most hogy végre szabad lenne a tér megint tartsam távol. nekem is csak a szerződés kötés aláírása után mutatták hogy van kutya. voltunk kint megnézni nyomát se láttuk a kutyának. csak mikor aláírtuk a szerződést és mivel felújítunk közbe persze hogy találkozunk a kutyával. és a dolgainakat szerszám ilyesmit nem lehet kint hagyni és nem is beszélve a koszról amit odahord a kutya. nekem is volt kutyám erről ennyit és mégse zártam be hanem ha vinni kellett vittem...
2015. jan. 22. 13:47
 17/37 anonim ***** válasza:
74%

Mivel közös az udvar,igy fele a tiéd .Te sem örülsz annak ha kutyák ott szaladgálnak ,mert én sem örűlnék a helyedben. Én is hasonló helyzetben vagyok,de mind kutya tartók .Bizony nekem kellett a kutyákat elkeriteni,mert én vagyok a felelős a tettükért .Most nem csak a gyerekekről van szó.Érkezhet hozzám idegen is ,és a kutya letámadhatja őt is.Hisz azért van ,védje házat.Mivel nem én vagyok a gazdája ,talán szót sem fogadna .Sajnos ilyen esetekben megszűnik az egyeduralom az udvarban .

Ha más megoldás nincs,kerteld le az a részt,amit te használsz.talán csak így lehet elkerülni az örökké való veszekedést .

2015. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
16%

Ne hogy már egy kutya döntse el megvegyek e 1 osztatlan közös tulajdont .Amig itt nem volt lakó,könnyen szaladgált a kutya minden felé.Most ennek vége,a kutyát azon a területen kell tartani,ahova az tartozik .Eléggé költséges egy ilyent megosztani,de mindent meg lehet .

Sajnos volt már nem eset is ,amikor a saját kutya ölte meg a gyerek .A legbarátságosabb kutya ls csak kutya.

Erről nagyon megfeledkezett itt nem egy válasz író.

2015. jan. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
5%
Bizony hogy van erre is szabály .Az önkormányzatnál majd elmondják.Nem kell a kutyákat láncra verni,kennelt kell csinálni,kutya futtatóval .Nehogy már a farka csóválja a kutyát .
2015. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
6%

#10 es.Azért ne vegyek meg egy ingatlant,mert ott kutya van.

Vette volna meg az aki ott lakik ,és most nem kellene közösködni senkivel .Ebben az esetben rá is vonatkoznak a

szabályok .

2015. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!