Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha a paradicsommagot rögtön...

Ha a paradicsommagot rögtön elültetem miután a paradicsomból kiszedtem ki kel?

Figyelt kérdés
Vagy ki kell szárítanom?
2010. febr. 18. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki kell szárítani. Amúgy én úgy tudom,hogy a magféléket vetni szokták,a töves növényeket pedig ültetni. :) Amúgy egy próbát megér,de lehet jobb lenne ha egyből vetőmagot vennél!
2010. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

SZerintem kikelhet. Amikor mi a kertben a romlott, rodhadt parit csak leszedjük, és félredobjuk, van hogy egy egész sereg kel ki azon a helyen! Persze a melegházas palántából biztos szebb növény lesz.

2010. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ősszel a már megunt, de érett paradicsomokat direkt el szoktam egy gödörben különíteni, bottal megjelölöm. Tavasszal innen ültetek. Sokkal jobb, mint a bolti magból melegházba vetett, mert ez nincs elkényeztetve, akkor kel ki, amikor "neki jó".
2010. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!