Kezdőoldal » Otthon » Kert » Műtrágyából milyet érdemes venni?

Műtrágyából milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Próbáltam korábban ilyen vízbe keverhető folyadék műtrágyát, de soha nem vettem észre különbséget, sőt, mintha a műtrágyázatlan zöldségek még jobban is nőttek volna. Melyik műtrágya a leghatékonyabb? A zöldségek már el vannak ültetve, tehát olyan kéne, amit utólag is lehet adagolni.

2015. ápr. 18. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen növényekre a pétisó,illetve azt vízben elolvasztani,és öntözni a győkérzetet.
2015. ápr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen anyagból van hiány a kertedben.

Ha nem tudod, akkor legjobb a komplex műtrágya, ami mindent tartalmaz.

A levéltrágyák is jók szoktak lenni, én fákhoz használom őket. Lehet, hogy nálad a felhasználással volt probléma.

2015. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jah a sok pétisó gyönyörű látványos mert a nitrogén a zöld felületért meg a nagyobb terméért felelős, aztán meg ne csodálkozz ha nem lesz elálló semmi mert fel van fújva érdemes komplexet tenni hogy mindent pótolj.

De ha komolyabban érdekel hogy mit pótolj vegyél mintát és vizsgáltasd be hogy mi hiányzik a földből.

Én elkezdet eprezni felét öntözöm úgy hogy tettem bele vízoldható komplexet MASTER20-20-20 (1000l-be 50dkg)a másik felét sima vízzel, van különbség.

2015. ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Osynho válasza:
Zöldség függő, paprikákhoz nekem a Volldünger Linz 14-7-21 vált be.
2015. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volldünger Linz + Wuxal Super levéltrágyázással olyan eredményeket érek el már lassan 4 éve hogy a szomszéd sem hisz a szemének tehát ezt a kettőt mindenképpen ajánlom.


Drága műtrágyák de kiváló minőségűek.


Ezenkívül a Yara Mila Complex/Yara Mila Cropcare is kiváló választás.

2015. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Badattitude ***** válasza:
24%
Műtrágya..Istenem...Ölje meg bátran bárki a földjét, aztán lehet siránkozni! A sok kamu micsurin.Már rég kapható zsákos marhatrágya, sőt, rendelhető is a hagyományos. Csak, gondolom az macerás, mert melózni kell vele. Ki mit gondol, mit csinál a MŰtrágya a földel? És ki mit gondol, a terményen keresztül mennyi jut a műkatyvaszból a szervezetbe? Be kell vizsgáltatni a földet, az jó ötlet, mert nem olcsó. Műtrágya...Nem biztos, hogy ültetés után szokott eszembe jutni, a trágyázás hiánya. Sosem használtam és nem is fogok műtrágyát egy földembe sem szórni.A Wuldünger jó...a muskátlinak, hagy fújja fel, abból úgy sem eszek.Rendes trágya, vetésforgó.Ez az alap.A zöldtrágyázás sem ördögtől való.De azt sem ültetés után
2016. júl. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!