Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol kaphatok segítséget fa...

Hol kaphatok segítséget fa kivágásához? (részletesen lent)

Figyelt kérdés
Van egy öreg almafánk,amire felfuttattam borostyánt.Aminek gyönyörű koronája lett.Kaptam egy spánielt,teljesen aláásta a fát,ami félig rádőlt a hátsó kerítésemre,és egy hátsó villany vezetékre amennyire tudtam alá pakoltam mindenfélét hogy tartsa meg a fát.én nem tudom kivágni mert nagyon nehéz, idős szüleimnek(70-évesek) nem engedtem. Hol kérhetek segítséget még mielőtt letépné a villanyvezetéket.

2015. máj. 11. 09:39
1 2
 11/12 dirtboy ***** válasza:
Küldj képet róla több szögből aztán elmondom hogy csinálnám.
2015. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Bocs,de nem sikerült képet küldenem.Viszont fogtam a fát hozzákötöttem kötéllel a beton lépcsőnkhöz,utána leszedtem az ágakat róla,jól megizzasztott :)utána már jobban hozzáfértem, így lebontottam a kerítésről a borostyánt,hát nehéz volt de sikerült.majd egyszerűen eldöntöttem a fa rönköt az ellentétes irányba. Köszönök minden seggitséget
2015. máj. 24. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!