Kezdőoldal » Otthon » Kert » Csendháborításnak számít ha...

Fushion123 kérdése:

Csendháborításnak számít ha hétköznap 12 órakor célba lövök az udvaron?

Figyelt kérdés
Egy elég nagy kertel rendelkező telken élek sok a fa az szomszéd át se lát csak az lenne a kérdésem hogy ez szabad vagy nem? Mert már szólt egyszer a szomszéd hogy hagyjam abba, de most akkor mit csináljak?

2016. jún. 15. 12:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A biztonsági feltétlen megvannak. Nem csak a magam részéről hanem a szomszédok felőli is. Mivel emlitettem már hogy a kert elég nagy és ennek a közepére állítottam préselt fából falat amin a golyó nem megy át. Ha esetleg a nagy és széles fal mellé lőnék is esélytelen hogy a telken kívülre esne is. En persze Megértem ha valaki pihenni szeretne és figyelembe is tartom de ilyen a fűnyírás csak hangosabb, vagy éppen a lábcfűrés és a balta amiket igencsak gyakran használni KELL mivel rendben kell tartani a telket.
2016. jún. 16. 01:32
 12/15 anonim válasza:

Ti hülyék vagytok, emberek. Egy CO2es airsoftnak kissebb a hangja mint, ha tapsolnék egyet.

Persze , hogy szabad.

2016. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Déli 12 órakor nem hiszem, hogy csendháborításnak számítana.

Én sosem szólok, amikor a szomszéd a hangtompító nélküli fűnyírójával akkor kezd fűnyírózni, amikor a vasárnapi ebédet esszük a teraszon, és nem lehet a zajtól beszélgetni ebéd közben. Neki is joga van lenyírni a füvet.

2016. jún. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat 😊 Egyebkent vásárnapra külön szabályvan mivel az pihenőnap így meg van adva hogy mikor lehet pl füvetnyírni. Énis megpróbálok ezekre odafigyelni. Mégegyszer Köszi.😉
2016. jún. 18. 10:58
 15/15 anonim ***** válasza:
Itt Németországban rendelet szabályozza, hogy 12 és 14.30 között hangos tevékenységet folytatni tilos.
2016. jún. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!