Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyha az állatkereskedésben...

Hogyha az állatkereskedésben veszek kendermagot és elültetem, akkor kikel?

Figyelt kérdés
Hogyha bemegyek az állateledel boltba és veszek madárkaját, és elültetem a benne lévő magokat, akkor ki fog kelni? Mielőtt bárki írná, igen, tudom hogy ez nem az indiai kender, hanem csak egy sima gaz, amit nem lehet elszívni mert csak hasmenést kapsz tőle stb... Nem hatalmas mennyiséget akarok hanem 1-2 tőt.

2016. júl. 2. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy jó minöségü-e a mag (azaz alkalmas-e állatok etetésére), azt úgy lehet teszteli, hogy ha csírázik, akkor felhasználható, ha nem hajt ki, akkor attól csak megbetegszik az állat.


Ebböl következöleg el lehet ültetni és ki is kellenen kelnie. (Nekem sokszor kelt ki véletlen, mert a téli madáreleségben is van kendermag)

Viszont magja csak a termös növénynek lesz, és csak akkor, ha van a közelben porzós is.

2016. júl. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet elültetni, csak elvetni.
2016. júl. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
*Hogyha az állatkereskedésben veszek kendermagot és ELVETEM akkor kikel?* Amúgy köszi :D
2016. júl. 2. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!