Kezdőoldal » Otthon » Kert » A Straus fűkaszás mennyire...

JohnnyBoy002 kérdése:

A Straus fűkaszás mennyire strapabíróak?

Figyelt kérdés

Vettem 3 hónapja egy Greenfieldet, most el tört a kuplungja is meg a főtengelye is, vehetek másik gépet...


Elég nagy területre kell, sok helyen méteres gazzal. A Straust ajánlották, mennyire megbízható gép?


2016. aug. 5. 21:44
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
*fűkasza
2016. aug. 5. 21:45
 2/25 A kérdező kommentje:
**fűkaszák
2016. aug. 5. 21:45
 3/25 anonim ***** válasza:
69%

a legjobb.

Szerencséd van, nekem éppen van egy eladó straus fűkaszám:

alig használt, sok apró hibával, de beindítani nem lehet.

2016. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
???
2016. aug. 5. 23:25
 5/25 anonim ***** válasza:
50%
Őszinte leszek,mert ezeket is javítok.Képzeld magad köré az összes kínai fűkaszát.Most ott ülsz és körbe vagy véve fs kupacokkal.Nem jó érzés a szrban ülni ,igaz.Aki ezeket megveszi azok sem járnak jobban.A STRAUS sem különbözik.Az már jó ,ha összerakása után beindul 10 perc rángatás után.Annyit kell szerelni,hogy ha nem értesz hozzá rá megy a gatyeszod.Szét esik a berántó mechanizmus,folyik a karbi,a gázkar esik szét.A karbit szinte lehetetlen beállítani,mert másnap dadog és megint állítani.A papíron leírt teljesítmény kb 75%-át tudja,de azt is jóindulattal.Az MTD-790-eK nagyjából tudják az 1 lovat egyedül,ami megvan adva.De azok is minden másban megegyeznek a többivel.Az anyag minőség meg olyan,hogy esetleg bilinek jó a felhasznált acél. Nekem ez haszon,de az keserít el,hogy nem látom értelmét a munkámnak,mert mindég van valami baj velük.Ez a szrból várat építeni szindróma.Aki szeret szpni vegye.Én értek a gépekhez,megtudom javítani, mégse kellene egyik sem.Számolj.Ezt megveszed + ráköltesz + előző géped + ez is három hónapig "jó"+megint másik + szpás minden nyíráskor.Nem jobb,ha veszel egy közép kategóriás gépet és az megy évekig,és még a nyugtató árát is megspórolod.A gépre meg nincs költekezés két naponta.Na szóval ezek a gyermek játékok minőségével megegyező szrok.Azoknak kellene feldgni kik kitalálták,behozatják az országba,forgalmazzák.
2016. aug. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Egy szóval ez is sz@r... remek :/
2016. aug. 6. 01:15
 7/25 anonim ***** válasza:

Nekünk is" no name" gépünk van.Havi 1-2x használjuk.Soha nem volt probléma pl az inditásal.Egyszer jött le benzincsö a tankrol el öregedet .

Kb 4éves gép.Praktikerbe vettük" Expert" .. márka

Ugy látszik nekünk szerencsénk volt.

2016. aug. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Aki elégedett a straussal, annak is írom, hogy nekem van egy eladó.

pár órát használtam, de kb minden alkatrészében hibás.


Nem lehet 10 percet úgy használni, hogy ne essen szét valami. (már ha be lehet indítani)


Már a benzinsapka is szar rajta gyárilag.

Ha egy kicsit megbillen a gép, akkor folyik a vádlimon a benya. Vagyis ez már csak szép emlék, mert ahogy írtam be se lehet indítani...


A rázkódástól minden, de tényleg az összes csavar meglazul, kiesik, a fém alkatrészek törnek, a műanyagok vagy olvadnak vagy törnek...


talán van egy-egy eresztés ami jó lehet, de azt is el tudom képzelni, hogy csak az dicséri, akinek van üzleti érdekeltsége (forgalmazó, szerelő, alkatrész forgalmazó...)

2016. aug. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Szintén kisgép javítással foglalkozok...

Inkabb ne vedd meg. Ezernyi néven forgalmazzák ezeket a kínai kaszakat. Pl.:greenfield, straus...

20-60'000Ft között van az áruk márkától függően. Egyik sem jobb a másiknal. Itt a gyakorin ha rákeresel mar milliószor leírtuk minden nyügjét ezeknek.

70-80 alatt nincs elfogadható kasza.

Nagy területre, magas gazra, a két legnagyobb gyártó termékeiből válasz inkabb. Igaz azok nem húszezres gépek, de a nyugott alvasnak ára van.

2016. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy a Stihl meg Husqvarna való ide csak épp nincsen pénzem azokra. Ha meg lesz is akkor időm nem lesz rá, ergo maradnak a birkák. Amúgy ahogyan itt meg máshol olvasom ezeknél a gépeknél még egy elektromos fűnyíró is többet ér.
2016. aug. 6. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!