Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen virágot érdemes most...

Milyen virágot érdemes most ültetni ami egész nyáron virágozna a kertben?

Figyelt kérdés
2017. márc. 15. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
hát én pl az estikét ma ültettem. Imádom az illatát a nyári éjszakákon
2017. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem kedvencem a törpedália, egészen a fagyokig nyomatja.

De ilyen sokat virágzó még pl. a legényvirág (Zinnia), tátika (Antirrhinum), büdöske (Tagetes), petúnia.

2017. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hajnalka is őszig virágzik.És,ha jó helyen van,akkor akár egész délelőtt is nem csak reggel.
2017. márc. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, holnap bevásárolok a magokból.
2017. márc. 16. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, azért nem ártana tudnunk, napos vagy árnyékosabb (esetleg félárnyékos) helyre akarsz-e ültetni, az nem mindegy. Mindegyikre van megfelelő virág, cserje, ami szintén virágzik, de pl. a talaj sem mindegy.

Azt is jó lenne tudnunk, hogy magas-, vagy alacsony virágokat szeretnél-e.

Szóval, így csak találgatva lehet válaszolni.

(körömvirágot viszont mindenképpen ültess, az gyógynövény is, szép is, sokat is virágzik és napos helyet szeret)

2017. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítőszándékot, mely a részleteket is figyelembe veszi. Nos kérdésedre válaszolva a járda mellé napos helyre szeretnék ültetni inkább alacsonyabb virágokat fél méterenként egyet. A minap letakartam a talajt, hogy ne kelljen állandóan gazolni és fakéreggel takartam le, hogy természetesen szép is legyen már csak a virág hiányzik. Az árvácska tavaly június végén tönkrement benne, elvirágzott és kifulladt, ezért kérdeztem, hogy mi lenne az ami egész őszig megmaradna.
2017. márc. 21. 19:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy választék van, nézz utána a neten. Nem akarlak elhajtani, de tényleg nem tudhatjuk, mik is tetszenek neked.
2017. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!