Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan lehet megvédeni a...

Quattrola kérdése:

Hogyan lehet megvédeni a frissen fűmaggal bevetett területet a többnapos esőtől?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom te miért akarod védeni,mi nagyon várjuk,hogy esőt kapjon
2017. ápr. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megvédeni ,inkább többször kell locsolni.Mégis mitől gyökerezne meg a mag .
2017. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdést sem hallottam még:D Örülj az esőnek, mert nem kell locsolnod legalább és hamarabb kikelnek.
2017. ápr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy frissen vetett fűmagról van szó, mert ma reggel csináltam. Ha holnaptól három napig esik, akkor

szétmossa az egyenletes vetést, és kezdhetem újra !

2017. ápr. 2. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha előírás szerint szép porhanyós magágyat készítettél és a fűmagot bele is hengerelted vetés után a magágyba, nem kell tartanod semmitől.

Ha a fűvetést nem úgy csináltad, ahogyan azt kellett volna, akkor itt az ideje, hogy utánanézz, mert legközelebb már úgy kellene csinálnod!

2017. ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire nem a többnapos eső szokott gondot okozni ilyen esetben, mert több napig csak amolyan léha módon szokott esni az eső. Pont a hirtelen jövő zivatarok csinálnak problémát, amikor fél óra alatt lepotyog akár 5-10 cm-nyi eső. Ez viszont többnyire csak nyáron szokott előfordulni, nem tavasszal. Szóval nyugi, elég kicsi az esélye annak, hogy a fűmagjaidat elmossa az eső mostanában. Ne aggódj emiatt.
2017. ápr. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Így van, csak a nagy zuhé okozhat gondot.

Egyébként sokat segít ha vetés után begereblyézed, majd hengereled.

És persze minél simább legyen a terep.

2017. ápr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!