Kezdőoldal » Otthon » Kert » Xhose locsoló csőről vannak...

Xhose locsoló csőről vannak saját tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ez egy TopShop-os flexibilis locsolócső .....

Általában nem vagyok oda a TopShop-os termékekért, de egyszer vettem egy masszírozót, az csoda volt, erős volt és sokáig bírta (kb. 10 év), ezért gondoltam, hogy hátha jó ez a locsolócső is. Volt valakinek? Használja valaki? Mi a vélemény róla?


2017. máj. 16. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszer kaptam egyet valahonnan.

kb. 10 méteres volt, kinyúlva meg kb. 15. (tehát a dobozon lévő reklámszöveg, hogy a 3x-osára nő szintén kamu.

Egy idő után nem működött rendesen, nem húzodott össze teljesen.

Végül ki is szakadt.


Lehet, hogy többféle van és nem mind olyan szar, mint amit én kaptam. De szerintem jobban jársz egy sima dobra feltekerhető slaggal.

2017. máj. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Aha, én is olvastam több helyen, hogy kilyukad. Egyébként hamisítják az összes topshop-os cuccot, könnyen meglehet, hogy neked a hamisítvány volt, de az az érzésem, hogy nem strapabíró.


Köszi!

2017. máj. 16. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem olyan volt, hogy volt egy külső szövet és belül volt egy gumicső.

Na most a végeken a gumicső ragasztva van a műanyag csatlakozókhoz. Csak ez a ragasztó egy idő után megadja magát. És ekkor a külső szöveten keresztül elfolyik a víz.

Lehetséges, hogy hamisítvány volt, de szerintem amúgy sem lehet túl megbízható egy ilyen.

2017. máj. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem sem.
2017. máj. 16. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!