Kezdőoldal » Otthon » Kert » 3m atmeroju es 70cm magas...

3m atmeroju es 70cm magas felfujhato medencebe mennyi hipot kell onteni?

Figyelt kérdés
Kaptunk anyukamtol egy medencet,de sajnos az anyagiak nem engedik meg,hogy tablettat vegyunk,mint azt sem hogy strandra jarjunk a gyerekkel...Hallottam,olvastam hogy a hipo ugyanugy jo,csak nem tudom mennyi es mennyi idonkent!Ebben a hosegben teletettuk vizzel,de nem szeretnenk leengedni es ujratolteni naponta az is egy vagyon lenne!

2017. aug. 6. 16:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A kérdező azt állította kérdésében, hogy úgy hallotta, a hipó UGYANÚGY jó. Ezért kértem, hogy mutasson már egy linket. Ugye te sem gondolod komolyan, hogy egy szakszerű, közfürdőkben alkalmazott vízkezelési eljárást bemutató oldalt linkelt volna. Nyilván valakitől hallotta, hogy a strandon is hipóznak, tehát ugyanolyan jó, aztán a butaság gerjeszti önmagát. Ezt szerettem volna látni, és rámutatni, hogy az nem UGYANOLYAN. Tehát teljesen jogos a kérésem, mutassa meg, honnan szerezte a félrevezető információt. Nem kell idézned, nincs itt semmi látnivaló, azon kívül, hogy félreértettél.

A közfürdőkkel kapcsolatban lehet, hogy pontatlanul fogalmaztam, amikor azt állítottam, hogy túladagolnak. Viszont akkor nem értem, miért panaszkodnak olyan sokan az uszodavíz klórosságára? Nekem, akinek a vizében gyakorlatilag kimutathatatlan a klór, zavaró a határértéken belüli klórszint is. Érzi a bőröm, az orrom.

De igazából ezek a kérdező problémájával kapcsolatban nem bírnak relevanciával.

2017. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!