Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vásárolt már valaki gombaterme...

Vásárolt már valaki gombatermesztő készletet a netről? Esetleg csinált házilag? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Itt van egy jól kinéző szett:

[link]

Aminek csupán egyetlen szépséghibája az, hogy túl kicsi a doboz.


Érdekelne hogy ha valaki már vásárolt ilyet, akkor honnan, milyet és mik a tapasztalatai?


A legjobb egyébként a házilag összeszerelt változat lenne. Lehet hogy a neten mindenfelé vannak ilyen házilag összeeszkábálható szerekezetről leírások, csak nem tudom hogy ezek közül melyik mennyire működőképes.


Nyílván nem csiperke termesztésére akarnám használni, hanem mondjuk olyan egzotikus gombák termesztésére, amik boltban általában szárított formában, vagy egyáltalán nem is kaphatók. (Pl. alacsonyabb és magasabb hőmérsékletet igénylő gombákhoz egyaránt).


2017. szept. 1. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem ilyet vettem, hanem dobozban földet gombaspórákkal és egy másikat, ami fába ültethető volt.

Szerintem mindent úgy csináltam, ahogy elő volt írva, de egyikből sem lett semmi.

Pedig azok nem egzotikus gombák voltak.

De lehet, hogy én voltam az ügyetlen, ki tudja?

2017. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!