Kezdőoldal » Otthon » Kert » Dugványoztatok már? Tapasztala...

Dugványoztatok már? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A hetelben kipróbáltam ezt a szaporítási módot, bodzával,rózsával, birssel és sommal, remélem sikerülni fog.

Nektek bejött?



2017. okt. 2. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol próbáltad ki ??
2017. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

A hotelben próbálta ki, 4 pasival, óvszer nélkül.

Aztán ha sikerül a szaporítási mód, akkor mind a négytől kéri a tartásdíjat.

2017. okt. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A bodza biztos, hogy nem fog sikerülni a vastag bele miatt. A többi is csak úgy, ha közel 90%-os páratartalmat biztosítasz. Tehát mondjuk egy félbevágott pillepack palack aljába ültetsz, és ráborítod a levágott részt, aztán naponta permetezed vízzel.

Sok sikert!

2017. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rózsát nagyon könnyű, bodzát könnyű, somot nagyon nehéz, birsről nem hallottam, hogy lehet


a nehézség, hogy meg kell találni, hogy milyen fenológiai (érettségi, fásultsági) állapotvban szeded és hogy tudod a hőmérsékletet, párát biztosítani.

2017. okt. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Birset nagyon könnyű, és a bodzát is. A rózsák és vadrózsák nekem nem sikerültek.
2017. okt. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!