Kezdőoldal » Otthon » Kert » Schter benzines fűnyíró...

Schter benzines fűnyíró vélemények? A Tescoban most 38 ezer forint. Érdemes ilyet venni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 23. 08:02
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Üdv.

Mi tavaly vettünk egyet a Tesco -ban.

Pár alkalommal használtuk majd mind a nény kereke elindult ki alolla. visza küldtük a szervízbe ahol még gariban " megjavitották" gyakorlatilag csak raktak rá egy alátét lemezt ami több a semminél. Amikor a szervízbe küldtük elötte kérték hogy mindenféle folyadékot szedjünk ki belölle így az olajat is leengedtem és hát valami igen ronda fehete valami jött le olaj helyett, sebaj ha szervíz hát rákérdeztem hogy ez normális -e .

az jött vissza válasznak, hogy kevés olaj volt benne... Persze mivel leengedtem ahogy kérték. jah és odaírja hogy kb 0.6 l kell bele holott a gépen 0.45 l olaj van megjelölve. hát dolgozott a kíváncsiság, így nekiáltam itthon és kitakarítom. jöttek is a meglepetések. a levegőszűrő le és kb 2 mm sár fogadott befelé. Ezután jött a gép alsó fele szépen módszeresen boncolgatva. hát meglepi ott is akadt. Mindenhol vastagon szürke sár szerű lerakódások és egy müanyag bütyköstengely. így két nagy flakon féktisztító és némi gázolaj segítségével kitakaritottam a karbit és a gépet belülröl.

Ezeket látva nem gondolnám, hogy nagyon sokáig fog szolgálni ez a kecske.

2018. márc. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
77%

Én is most vettem egy ilyet, mert kb. 15-20 év után az mtd-nk megadta magát. Az egy nagyobb gép volt, azt hiszem 48 cm-es vágásszélességgel, és a motorja is nagyobb volt, indokolatlanul nagy nekünk, de a párom "örökölte" a volt férjétől!

Így arra gondoltam, hogy a 100nm2-es kertünknek bőven elég lesz egy ilyen, kb havi. 3szoros fűnyíráshoz.

300nm2 heti kettőször?? Oda szerintem nagyobbat és márkásabbat vegyél, persze én könnyen beszélek! :)

Egyébként ez a Schter az MTD-nek egy kicsit lebutított, lengyel változata... én az épületgépészetben dolgozom, ahol pl. a lengyel gépek prémium kategóriásnak számítanak a sok sz.r kínaihoz képest.

2018. márc. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!