Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az egyik ismerősöm nagytakarít...

Az egyik ismerősöm nagytakarítást végzett, és volt egy száradt vitorlavirága, amit ki akart dobni, de a gyökerét elhoztam. Lehet vele valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Ha földbe teszem, ki fog nőni esetleg vagy inkább hagyjam? És ha földbe teszem, mit caináljak vrle, mikor locsoljam? Mintha normálisan nevelném?

Itt van kép a gyökérdarabról: [link]



2018. ápr. 13. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

Biztos vagy benne, hogy ez vitorlavirág?


De amúgy mindegy, bármi is, ültesd földbe, öntözd, tartsd enyhén nedvesen (a felszínnek nem kell folyamatosan nedvesnek lenni, csak lentebb ne száradjon porrá, kb. hetente ellenőrzöd), aztán ha olyan kedve van, ki fog hajtani.

2018. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köazönöm :) Hát, én annak láttam, de meglehet, hogy tévedtem.
2018. ápr. 13. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vitorlavirág, de adj neki földet, vizet, kéthetente tápot, még akár ki is hajthat (egy részén valamit levágtatok róla, ott lkátszik az a fehér rész, az alapján a képes még vizet, tápanyagot raktározni). Arra figyelj, hogy ne tedd túl nagy cserépbe.
2018. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!