Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kedves embertársaim, minek...

Kedves embertársaim, minek növesztitek a gazt a kertetekben, amit aztán bizonyos időközönként levágtok motoros fűkaszával? Őszintén, ennek mi értelme? Miért nem ássátok fel inkább az egész kertet és ültettek fákat vagy bokrokat?

Figyelt kérdés
Kikészítetek, hogy minden órában valaki más használja ezt a rettenetesen idegesítő gépet...

2018. máj. 16. 18:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
Utálom az ilyen embereket. Azokat is, akiknek akkor van bajuk, ha hétvégén vágom a füvet.. Nehogy már reggeltől estig melózok hétköznap, aztán még hétvégén is növesztem a gazt, hogy te nyugodtan tudjál faszt verni. Most költöztél falura, vagy mi van veled? Amúgy ha már itt tartunk, neked mi van a kertedben? Vagy te nem vagy otthon mikor apád levágja a füvet hülye gyerek?
2018. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
Mekkora kertek ezek?
2018. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Az udvarral egyutt a hatso kert kb egy hektar, hatul sok gyumolcsfa, meg jo, hogy levagom a fuvet, meg nem betonozom telibe a telket.
2018. máj. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Akit zavar menjen panelba.
2018. máj. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg teli lennének birkával a szomszédaid, azért nyekeregnél.
2018. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
34%
Egyébként nálunk szerencsésebb fejlődésű helyeken egyetlen ember csinálja akkor, amikor mindenki melózik. És feladathoz választ szerszámot, meg persze ügyel arra, hogy ne sokáig legyen hangos, és ne nagyon. Amíg nálunk a tahók napokig küzdenek egy hektárral (meg hónapokig pár köbméter vizes akáccal) a kínai gépeikkel (és munkaidejük fele a gépeik közti alkatrész átszerelgetésekkel telik), addig egy szakember egy utcát rendez egy délelőtt alatt úgy, hogy kevés kivétellel mindenki rendelt tőle nyírást (a többiek meg nyilván valaki mástól). De ott persze nincsenek hektáros kertek. Meg nem is nagyon pattant ki ilyesmi a fejükből, hogy ekkora konyhakert kell, mert hát jószágok meg minden... :) Lakni és élni járnak haza, nem dolgozni, mint mi, akik jó dolgunkban már azt se tudjuk, mennyi fölösleges bénázással töltsük meg a napot.
2018. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
90%

Költözz be a belváros egy kutyaszaros mellékutcáhába, egy gangos házba, az udvar legbelső részébe. Ott nem lesz fűkasza.

Lesz helyette 40 szomszéd, amelyekből 38-al lesz valami bajod, és nem ők a hülyék.

(mlért porszívóz, miért locsol virágot, miért tereget ki, miért nézi a tévét, miért.... miért.... miért....)

2018. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%
Ember, ha nem döngölt földet vagy betonparkolót akarsz a hátsó kertedbe akkor időnként kénytelen vagy füvet nyírni. Akár van gyom, akár nem. Nem kell kertes részre költözni ha nem tetszik, nekem itt a panelban viszonylag ritkán vág füvet a szomszéd a negyediken. Mondhatni soha.
2018. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, te mivel nyírsz milyen gyakorisággal? Munkád nehéz amúgy és sok időt elvesz a gyerekektől?
2018. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém, a fűnyírással 3 óra hossza alatt megvagyok, de a kertet felásni egy teljes hétig ástam. Ha neked dunsztod nincs a kerti munkáról, nem kellene ötletelni. Én sem akarom a te idődet beosztani, ahhoz meg pláne szégyellős vagyok, hogy leírjam, mivel foglalkozzál a kertészeti tanácsadás helyett.

A gazt sem én növesztem, hanem a Jóisten locsolja a szél által idefújt gyommagvakat és kelnek milliószámra, úgyhogy az Öreggel kellene pöröljél. És ahogy már írták, a fák alatt ugyanúgy nől a gaz.

Hidd el kedves ismeretlen barátom, hogy nem a te bosszantásodra csinálom.

De az ápolt kertet szeretem. Éppen elég baj nekem, hogy a szomszédom nem ápolja a kertjét, udvarát és macskát kell tartanom, ha nem akarom, hogy a gazos, lomos udvarán fészket verő egerek és patkányok hozzám is átköltözzenek.

2018. jún. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!