Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan történik a Max fordulat...

Hogyan történik a Max fordulatszám beállítása fűkasza motornál ingyenes android app segítségével?

Figyelt kérdés

AL-KO BC 225L kínai gagyi játékkasza, de sajnos ez van.

Vadi új, a bejáratását külön témakörben tárgyaltuk.

Ott tartunk, hogy be van járatva 40-es full szintetikus keverékkel és most a karburátoron állítani akarunk.



2018. máj. 22. 10:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Beállítások meg kézikönyv, nem felrakod három telefonra aztán reménykedsz :)
2018. máj. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Ezzel a gázbowden feszességét kellene beállítanom, hogy a max fordulatszám ne nagyon 'kószáljon' el a könyvben előírt értéktől. Nem szükséges nagyon precíz érték, szerintem.

Nincs androidos készülékem, nem tudom jelenleg használni.

Az előzményekhez tartozik még, hogy a könyv szerinti 25-ös helyett 40-es keveréket ajánlanak itt a kollégák már bejáratáshoz is. Ekkor következne a karburátor utánállítása + a bowden feszesség.

2018. máj. 23. 09:40
 13/27 A kérdező kommentje:
Full szintetikus olajjal, ezt kifelejtettem.
2018. máj. 23. 09:44
 14/27 anonim ***** válasza:
64%

A 7-es válaszomban leírtam a bovden beállítását is.

Ezt azért kell így,hogy a géped alapjáraton biztosan a beállított alapjáraton üzemeljen.Ne legyen előfeszítve.

Az ilyen holtjátéknál viszont túl lehetne fordítani a pillangószelepet is és akkor már kezdene lezárni,de és itt a de.A karbin van egy túlfordulás ellen is biztosító ütköző is.Látod fogod ,ha leveszed a légszűrő fedelét.

A másik hogy neked lényeges,hogy mit ír a gépkönyv,hogy hogyan keverd a benzin-olaj arányát.

Szerintem nem a te kollégáid tervezték,gyártották ezt a gépet.Igaz?

A gyártója az AL-KO.Ez a cég teljesen tisztában vele,hogy milyen anyagminőségből gyártották le ezt a gépet.Ez is igaz?

Ha a jó minőségű kaszákhoz felhasznált nyersanyagból lenne,akkor nem ennyi lenne az ára,ha nem jóval több.Ezért nem vettél minőségi gépet minimum 130-ért.

Na ehez a szrabb anyagból készült géphez,hogy valamennyire tartós is maradjon a gyártója kér téged,hogy 1:25-ös keveréket használj.

Na akkor ezt is tegyél bele,még akkor is,ha esetleg prémium szintetikus olajat használsz.Ez csak javítja a kenést és nem is fog ,csak alig füstölni vele.Ha viszont 1:40 keverékkel hajtod,akkor a gép elveszti a fullos olaj minden féle kenési előnyét és még ront is rajta,mert nem minőségi anyagból van.Ehez a gép anyagminőséghez ezt az olajat is túl hígítod.

Akkor mosta kollégák,Jóskapista,vagy a gyártó?

2018. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
51%

A fizika nem vallás ember.


[link]

2018. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
47%

Még valami.A kedves Jóskapista kollégád nem felejtették felhívni a figyelmedet arra,hogy a levegőszűrő szivacsát olajozd be alaposan,majd nyomkod ki belőle.Ha már nem csepeg belőle az olaj,akkor tedd be a helyére?

Ha nem mondták,akkor én most erre is kérlek.

Tíz óránkénti használat után mosd ki benzinben.A keverék is jó ,amit a géphez használsz és akkor nem kell külön olajoznod.

2018. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
31%

15-ÖS.Akkor még Straus,Garden field és stb kínai gépek és fűkaszák is a legkiválóbb anyagokból készülnek,ezen cikk és szerinted is?

Akkora kínaiak is megveszik a drága nyersanyagot,hogy olcsón és esetleg még veszteségesen megcsináljanak nekünk egy olcsó gépet?

Akkor nem Kínában olcsón,kritikán aluli anyagból

gyártják le pl a dugattyúkat,hengereket,főtengelyeket?

Én akkor már semmit sem értek.

Ezek a kínai gépek akkor miért esnek szét, mennek gallyra gyorsan?

Mi az oka ,hogy nem bírják annyi ideig mint egy Husi,Stihl,Hitachi?

Kérlek mond el,világosíts fel,mert nem szeretnék hülyén meghalni.

2018. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Én is rákérdeznék a 15-ös megnyilvánulásra.

Ezek szerint JóskaPistáék helyesen állították, hogy nem tanácsos 25-ös keverékkel használni még a gagyi kínai kaszákat sem?

2018. máj. 23. 16:43
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

Ha ezekből,amiket írtam neked is csak ez jött le,akkor te is nehéz eset vagy az már biztos.

Én ennek az ellenkezőjét vakartam ide.Nincs igazuk.25-ös benzin kell hozzá!

2018. máj. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Bocs, de én a 15-ös hozzászólótól kérdeztem, aki ezeket írta:


"Bejáratásnál az első egy-két tanknyi üzemanyag lehet 1:33

keverési arányú, utána mehet az 1:40."

2018. máj. 23. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!