Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan történik a Max fordulat...

Hogyan történik a Max fordulatszám beállítása fűkasza motornál ingyenes android app segítségével?

Figyelt kérdés

AL-KO BC 225L kínai gagyi játékkasza, de sajnos ez van.

Vadi új, a bejáratását külön témakörben tárgyaltuk.

Ott tartunk, hogy be van járatva 40-es full szintetikus keverékkel és most a karburátoron állítani akarunk.



2018. máj. 22. 10:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Megnéztem a típust, csapszeggel van a dugattyú, 25-ös keveréket kér. Csak én nem hiszem, hogy bármilyen mai környezetvédelmi norma ráhúzható lenne?
2018. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

STIHL HP Ultra olaj mehet bele? Azt írtad, hogy észteres.

Látom, a 19-es kollégát kissé kihoztam a béketűrésből, elnézését kérem.

2018. máj. 25. 02:10
 23/27 A kérdező kommentje:
Úgy vélelmezem, ennél a kaszának nem nevezhető kínai csodánál, legfőbb problémának a kokszosodás veszélye tűnik. A 15-ös link leírása szerint az adalékokat nem érdemes nézegetni, mivel túlnyomórészt ugyanazok minden minőségi full szintetikus 2T olajnál. Pedig én most kíváncsi lennék rá, hogy az olajom mennyire ellenálló kokszosodás ellen. A katalizátornak nevezett drótkócnak is döntő szerepe lehet, mennyire lesz képes ellátni a feladatát. Hogyan lehet majd megtisztítani a ráégett csuvától? Sűrűn kell majd cserélgetni?
2018. máj. 25. 11:26
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nem szabadna legyen katalizátor. Az észteresség kérdéskör meg passz.
2018. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

A STIHL HP Super 2T az teljesen szintetikus kiváló minőségű olaj.Szinte nincs is kokszosodás.

Ez a 2T katalizátor , egy fémforgács szerű drótcsomó,vagy más gépeknél egy szita szerű,apró lyukas drótszövet.Az úgy működik mint a levegőszűrő,csak ez a kipufogógázban lévő koromszemcséket köti meg.Ennek is a működéséhez ugyan úgy fel kell melegednie,mint a kerámia,platina katalizátornak.Ekkor égeti ki magából a kormot.Ennek csak a rövid üzemmód a ellensége,mert nem indul be az öntisztító folyamat.Ha ezt tapasztalod fogod és kidobod belőle.

Nem káros a motorra ha ezt teszed,ráadásul még fojtja is a gépet,ha benne hagyod,még akkor is mikor tiszta.

Sokan kidobják belőle és kapnak egy minimális,de észrevehető teljesítmény növekedést.

2018. máj. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
A STIHL HP Super 2T az részszintetikus. Arról volt szó, hogy a full szintetikus a legjobb.
2018. máj. 25. 21:23
 27/27 A kérdező kommentje:

Ezeket találtam (full szintetikus) olcsóbban:

Elf moto 2T = 2100 Ft

Castrol Power1 Racing = 2850 Ft

Motul 710 = 3190 Ft

2018. máj. 25. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!