Kezdőoldal » Otthon » Kert » Legjobb elektromos láncfűrész?

Legjobb elektromos láncfűrész?

Figyelt kérdés
stihl, makita, husqvarna?
2018. szept. 17. 18:21
 1/3 anonim válasza:
Szemelyszerint nekem Alko van. Rengeteg hulladek fat fwlvagtam vele,tetobontasabol illetve fat vagtam ki vele,nyilvan nem picit, nincsen vele problemam s 2 ev garancia van ra.
2018. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk makita van, legalább 6-7 ève vágjuk vele a mèter fát
2018. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindhárom felsorolt cég jó elektromos gépeket gyárt, a viszonylag jó és a nagyon jó között. Ebben az egyes gyártók kínálatán belül sokkal nagyobb különbség van, mint a ráírt márkanevek között.


Az AL-KO régen egy viszonylag jó német cég volt, nekem is volt egy 20 éve gyártott elektromos fűrész, amivel sokat dolgoztam. Végül a műanyag fogaskerékről ment le pár fog, és új fogaskereket már nem lehetett beszerezni, de a motor tökéletes volt még akkor is.

Aztán ezen felbuzdulva vettem egy új AL-KO-t, amit már csak alkalmilag használtam, és kb. 2 m3 (6 év) után leégett a motor. Jelenleg egy egy bóvli kínai gyártmány, amit a németek leginkább csak felmatricáznak.

2018. szept. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!