Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen növényt lehet beültetni...

Milyen növényt lehet beültetni egy régi fém öntözőkannába?

Figyelt kérdés
Sok helyen láttam, mint dekoráció, van is egy régi fém kannám. Gondoltam lefestem, telerakom földdel és beültetem. Melyik növény jöhetne szóba?
2019. máj. 31. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Az aminek elég ennyi föld.
2019. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé mély, tehát alkalmasabb mélyebben gyökerező növények részére, mert ha a gyökérzet nem növi be a teljes földréteget, akkor a föld megromlik (bepenészedik, levegőtlen lesz, elpusztul a növény). Okvetlenül lyukaszd ki az alját, hogy a felesleges víz elfolyjon (akár a virágcserepeknél).
2019. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Muslátli. Faluhelyen rossz vödörbe ès mindenbe azt raktak.
2019. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Árnyékkedvelő növényt válassz, mert ha tűző napon fémedényben tartasz bármit is, kiég a gyökere az átforrósodott föld miatt. Nézd végig ezeket, hátha megtetszik valamelyik: [link]

És persze fúrj vízelvezető lyukakat a kanna aljára.

2019. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!