Kezdőoldal » Otthon » Kert » Létezik méretre olyan anyag...

Létezik méretre olyan anyag amit karburátor tömítésre lehet haszálni egyedi méret és gondoltam a régi alapján sablonnal kivágnám?

Figyelt kérdés

2019. jún. 8. 18:59
 1/5 spectator ***** válasza:
Csak szilikont ne válassz, mert az nekem a benzintől úgy szétment, mit a zselé; és országúton kellett kitisztítani a karburátort.
2019. jún. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

pl.

[link]

2019. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A múltba műszaki rajzlapot használtunk .Felrakáskor mind két oldalát meg kentük gép zsirral .Használtün nagyon vékony lkinkeritet is .Ezt valamilyen speciális tömitővel kentük meg .A neve nem jut eszembe ,de már nem is kapható.
2019. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Erre a papír tömítésre nem találtam semmi árat . Esetle ez a klingerit még jó megoldás lehet . Lényeg hogy hő és benzin álló legyen
2019. jún. 8. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:

>Erre a papír tömítésre nem találtam semmi árat.

Írjál be annyit a keresőbe, hogy "tömítőpapír ár", és megnyílik előtted a világ.

2019. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!