Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy tehetném kevésbé zsúfoltt...

Hogy tehetném kevésbé zsúfolttá a lakást?

Figyelt kérdés

egy szobás lakás,a szoba viszonylag nagy de sok holmi van benne.Minden info a képen leÍrva:


[link]


tudom,túl sokat ne várjak tőle,de mégis jobb lenne kicsit lazábbra venni valahogy. Ötleteket várok. Köszi :)


2010. szept. 16. 11:10
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én a két szám.gép asztalt összevonnám, ha lehet. a kispolcot áttenném a kanapé, vagy az ágy fölé. Akár az ágyat is át lehetne tenni a két szekrény helyére, ha van annyi hely.
2010. szept. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
első vagyok, a spajz ha nem olyan fontos, akkor abból lehetne csinalni ruhásszekrényt
2010. szept. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

huuu. tényleg kicsit tele van a lakás :D és még a miénkre mondja a párom, h zsufis :D


nos, ha neked nem gáz, akkor azt a franciaágyat add vagy ajándékozd el, és vegyél olyan jó minőségű kanapét, ami jó a mindennapos alvásra.

gondolom nem fogadsz minden nap vendéget, szóval nem gáz, ha néha nincs beágyazva.

ha vendég jön, neki vehetsz felfújhatós ágyat.


a két számítógépasztal is felesleges. ha van pénzetek, akkor vegyetek laptopot, az ikeában van tökjó mini laptop asztal ( [link] van több színben is :D


az a két szekrény nem tudom mekkora, de helyette vehetnél egy plafonig érő hatalmas gardróbszekrényt szintén az ikeában. a tükrös a legjobb, kicsit tudsz vele optikailag csalni :)


ahol lehet, tegyél fel polcokat, ahová a kis apró dolgokat teheted dobozba csomagolva.


tudom, sokba kerül, de szép lassacskán összejön rá a pénz, asszem az ikeában van 0thm-es hitel is.


majd írj, hogy mit valósítanál meg belőle szívesen! köszi :D

2010. szept. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A nagyszobába nem tennék kanapét + franciaágyat, hanem a kettőt lecserélném egy kihúzható kanapéra. Vannak nagyon jó minőségűek is, amikből tényleg állandó alvásra is kényelmes ágy lesz, csak körül kell nézni. A két számítógépasztal is túlzásnak tűnik, csináltassatok egy olyat, amin elfér a két gép, vagy az egyiket cseréljétek le laptopra.
2010. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
A falakat valami világos színre festetném vagy akaár fehérre, a bicikline kersnék valahol méshol helyet, pl pince, garázs, esetleg lépcsőház
2010. szept. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát tudjátok,ha pénzem lenne nem egyszobás lakásban laknék...hozzáteszem albérlet. szóval most ebből kell gazdálkodni.
2010. szept. 16. 11:44
 7/16 anonim ***** válasza:

akkor csak azt mondom, hogy az ágyat offold.

rengeteg helyed lesz!

2010. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A konyha jó, azon nincs mit változtatni.

A bicikli, ha beférne oda, ahol most a fogas van, akkor sok helyet nyernél. A biciklit fel lehet akasztani, függőlegesen, így alig foglal helyet. A fogas átmehet a cipős fölé.

Arra a falra, ahol most van a tv-komód két számítógépasztal, oda egy teljes, plafonig érő szekrénysort tennék, ami magában foglalná a mostani két szekrény funkcióját és a tv-t is. A komódot kihajítanám. A mostani két szekrény helyére tennék egy olyan munkaasztalt, ami helyettesíti a 2db számítógépasztalt. A kanapé elé tennék egy állítható magasságú dohányzóasztalt, ami két mozdulattal megemelve étkezősíthető.

A szekrénysor elvileg sokkal több cuccot el tudna nyelni, mint a mostani két szekrény és a kispolc együtt. A két szekrény helyére teendő munkapult fölött is be lehetne építeni, mondjuk a számítógépszerelési cuccoknak egy faliszekrénnyel.

Ilyen garzonszerű terekbe pedig az egyszerű fehér falakat javaslom, és ha van egy kis szabad falfelület, akkor tükröket.

A fürdőszobában a kihajtós ruhaszárító helyett a kád főlé helyezett "fregoli" vagy fali szárító lenne az üdvözítő megoldás.

Remélem segítettem.

2010. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Ha nagyobb átalakítás is belefér akkor én kicserélném a kádat zuhanyfülkére

Ablakba kiakasztható ruhaszárítót vennék

A konyhába falraakasztós szekrényeket tennék

kihúzható kanapét vennék

2010. szept. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

a kádból nem adok le egyébként sem,mert mindketten imádjuk áztatni a hátsó felünket :)

mint mondtam,az adott dolgokból kell gazdálkodni. azon gondolkodom,hogy tényleg kiteszem a kanapét,csak akkor ha jön valaki,nincs hova leülni, és az gáz.

2010. szept. 16. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!